Naar de inhoud
Axbet Casino Logo

Axbet Compleet Overzicht: Bonussen, Spellen en Betalen

Meer dan 6.500 spellen, een welkomstpakket tot €10.000 + 800 free spins en uitbetalingen binnen 2 bankdagen vormen samen het aanbod dat we hier kort toelichten. Storten doe je al vanaf €20, en VIP-spelers krijgen snellere uitbetalingen.

Claim €10.000 + 800 FS

Online Casino Axbet in één overzicht

Bij Online Casino Axbet brengen we bonussen, spellen, betalingen en support samen in één aanbod met duidelijke grenzen. Het welkomstpakket loopt tot €10.000 + 800 free spins verspreid over de eerste 10 stortingen, we bieden 6.500+ spellen van tientallen providers, en uitbetalingen verwerken we binnen 2 bankdagen vanaf een minimum van €40.

OnderdeelDetail
WelkomstbonusTot €10.000 + 800 free spins over 10 stortingen
Minimale storting€20
Minimale uitbetaling€40
Uitbetalingstijd2 bankdagen, sneller voor VIP
Aantal spellen6.500+
BetaalmethodenVisa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Tether e.a.

Deze cijfers geven in één oogopslag aan wat je mag verwachten: een ruim bonusaanbod, een brede spellencatalogus en heldere uitbetalingsvoorwaarden.

Wat ons aanbod precies inhoudt

Het welkomstpakket tot €10.000 + 800 free spins bouwen we op via 10 stortingsstappen, elk met een eigen percentage en maximum. De inzetvereiste verschilt per stap: 40x bij stap 1, 2, 4 en 5, en 50x bij stap 3 en 6 tot en met 10. Daarnaast lopen er wekelijkse reloads zoals de Friday Reload van 30% tot €200 en de Monday Live Reload van 20% tot €100 + 20 free spins. Meer details over de voorwaarden lees je via onze bonusvoorwaarden en het volledige aanbod op onze bonuspagina.

Spellen en betalen

Onze 6.500+ spellen komen van providers als Pragmatic Play, NetEnt, Evolution en Nolimit City, met slots, live tafels en een sportsbook. Storten en opnemen kan via Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Revolut, bankoverschrijving en Tether, vanaf een minimale storting van €20. Alle details over methoden en verwerkingstijden staan op onze betaalpagina.

Support bieden we via live chat, e-mail en, vanaf VIP-rang Expert, een persoonlijke manager. Voor verantwoord spelen stellen we stortingslimieten en zelfuitsluiting in via onze limietenpagina.

De grenzen die bij ons aanbod horen

Elk onderdeel van ons aanbod heeft een eigen grens. Bonusbedragen wagen we volgens vaste vervaldatums: elke welkomstronde geldt 7 dagen, de Highroller-bonus 14 dagen en wekelijkse reloads slechts 2 dagen. Tijdens het wagen van een bonus geldt een maximale inzet van €5 per spin, en we houden maar één actieve bonus per account toe.

Bij uitbetalingen geldt een minimum van €40, verwerkt binnen 2 bankdagen, waarbij VIP-spelers sneller geholpen worden. Vóór een eerste uitbetaling vragen we een identiteitsbewijs en een recent adresbewijs. We werken verder met tweefactorauthenticatie op account en opnames voor extra bescherming.

Spelen kan ook zonder inzet: de meeste slots zijn beschikbaar in demomodus, zodat je spellen eerst kunt uitproberen voordat je een storting doet.

Claim €10.000 + 800 FS

Vragen over ons volledige aanbod

Hoe hoog is de welkomstbonus bij Axbet?

Onze welkomstbonus loopt tot €10.000 + 800 free spins, verspreid over de eerste 10 stortingen met wisselende percentages en maxima per stap.

Wat bedraagt het minimumbedrag om te storten bij Axbet Casino?

De minimale storting bedraagt €20 via methoden als Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay of Tether.

Hoeveel tijd kost een uitbetaling bij Axbet?

Uitbetalingen verwerken we binnen 2 bankdagen, met een minimum opnamebedrag van €40. VIP-spelers krijgen een snellere afhandeling.

Hoeveel games heeft Axbet in aanbod?

We bieden 6.500+ spellen aan, van slots en jackpotspellen tot live tafels en een sportsbook, van tientallen providers.

Welke inzetvereiste geldt bij de bonussen?

De inzetvereiste verschilt per bonusstap: 40x bij stap 1, 2, 4 en 5 van het welkomstpakket, en 50x bij stap 3 en 6 tot en met 10. Reloads kennen 40x.

4 minuten lezen · Herzien 29 okt 2026